RSS feed for Spencer Kain

Spencer Kain has logged 19 entries for films during February 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Happy Death Day 2U

Happy Death Day 2U

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Hole in the Ground

The Hole in the Ground

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
How to Train Your Dragon: The Hidden World

How to Train Your Dragon: The Hidden World

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Border

Border

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Mirai

Mirai

2018
×
★★★½
Edit this entry  
14
Velvet Buzzsaw

Velvet Buzzsaw

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Shoplifters

Shoplifters

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
High Flying Bird

High Flying Bird

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Fyre Fraud

Fyre Fraud

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Prodigy

The Prodigy

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Cold Pursuit

Cold Pursuit

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Kid Who Would Be King

The Kid Who Would Be King

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Lego Movie 2: The Second Part

The Lego Movie 2: The Second Part

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Fyre

Fyre

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Reign of the Supermen

Reign of the Supermen

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Front Runner

The Front Runner

2018
×
★★★
Edit this entry  
02
Serenity

Serenity

2019
×
Read the review Edit this entry  
02
Destroyer

Destroyer

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Free Solo

Free Solo

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry