RSS feed for Spencer Kain

Spencer Kain has logged 11 entries for films rated ★★★ during August 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Summer of 84

Summer of 84

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Keep the Change

Keep the Change

2017
×
★★★
Edit this entry  
20
Adrift

Adrift

2018
×
★★★
Edit this entry  
19
The Meg

The Meg

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Book Club

Book Club

2018
×
★★★
Edit this entry  
16
Braven

Braven

2018
×
★★★
Edit this entry  
13
The Forest of the Lost Souls

The Forest of the Lost Souls

2017
×
★★★
Edit this entry  
11
The Package

The Package

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Marrowbone

Marrowbone

2017
×
★★★
Edit this entry  
05
Like Father

Like Father

2018
×
★★★
Edit this entry  
03
The Guernsey Literary & Potato Peel Pie Society

The Guernsey Literary & Potato Peel Pie Society

2018
×
★★★
Edit this entry