Sort by
  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★

  • GoodFellas

    ★★★★

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Lion King

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★★

  • Justice League

    ★★

  • My Neighbor Totoro

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Star Wars

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★★