Sort by
  • Extraction

    ★★★

  • Joker

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★½

  • Glass

    ★★

  • Vice

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★

  • Shrek Retold

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★½

  • Venom

    ★★★½

  • Green Book

    ★★★★★

  • Widows

    ★★½

  • Hotel Mumbai

    ★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Ocean's Eight

    ★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Ready Player One

    ★★½

  • Game Night

    ★★

  • Annihilation

  • Black Panther

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★½

  • Papillon

    ★★

  • The Shape of Water

  • Dunkirk

    ★★★½

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★★

  • Atomic Blonde

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★★

  • Logan

    ★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★

  • Hacksaw Ridge

    ★★★★★

  • Arrival

    ★★½

  • War Dogs

    ★★★★

  • Suicide Squad

    ★★★½

  • Jason Bourne

    ★★★★

  • The Nice Guys

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★★

  • The Revenant

    ★★★

  • The Hateful Eight

    ★★

  • The Martian

    ★★★★★

  • Ant-Man

    ★★★½

  • Mad Max: Fury Road

    ★½

  • Ex Machina

    ½

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★★½

  • American Sniper

    ★★★★

  • Interstellar

    ★★★★★

  • John Wick

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★★

  • Lucy

    ★★★

  • Dawn of the Planet of the Apes

    ★★★

  • 22 Jump Street

    ★★½

  • Edge of Tomorrow

    ★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★★

  • Pacific Rim

    ★★

  • World War Z

    ★★½

  • Iron Man 3

    ★★★★

  • Django Unchained

    ★★½