RSS feed for Sarah
  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Judy

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Us

    ★★★★½

  • Booksmart

    ★★★½

  • The Beach Bum

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Vice

    ★★★

  • Mirage

    ★★★½

  • Bird Box

  • Green Book

    ★★★

  • High Life

    ★★★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★½

  • Roma

    ★★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★½

  • Tag

    ★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★½

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★½

  • Annihilation

    ★★★★½

  • Black Panther

    ★★★★½

  • We the Animals

    ★★★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★★½

  • Eighth Grade

    ★★★★

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★½

  • The Post

    ★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Wonder

    ★★½

  • Coco

    ★★★★

  • Flatliners

  • The Vietnam War

    ★★★½

  • Breathe

    ★★★

  • Disobedience

    ★★★½

  • I, Tonya

    ★★★★

  • mother!

    ★★★★½

  • It

    ★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★½

  • Battle of the Sexes

    ★½

  • Darkest Hour

    ★★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★½

  • Good Time

    ★★★★½

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★½

  • The Florida Project

    ★★★★

  • Faces Places

    ★★★★½

  • Okja

    ★★★★

  • Wonderstruck

    ★★★

  • Baywatch

  • Bombshell: The Hedy Lamarr Story

    ★★½

  • Sweet Virginia

    ★★★

  • A Fantastic Woman

    ★★★★½

  • Atomic Blonde

    ★★★½

  • The Disaster Artist

    ★★★½

  • Assholes

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Big Little Lies

    ★★★★

  • Fifty Shades Darker

    ★½

  • Newness

    ★★

  • Get Out

    ★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★½

  • Thoroughbreds

    ★★★★

  • The Young Pope

    ★★★★½

  • 13th

    ★★★★½

  • Moonlight

    ★★★★

  • Arrival

    ★★★★½