RSS feed for Brad

Brad has logged 25 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Krisha

Krisha

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Minding the Gap

Minding the Gap

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Shaft

Shaft

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Nathan for You: Finding Frances

Nathan for You: Finding Frances

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Child's Play

Child's Play

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Current War

The Current War

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Hummingbird Project

The Hummingbird Project

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Men in Black: International

Men in Black: International

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Murder Mystery

Murder Mystery

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Wolves at the Door

Wolves at the Door

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Gloria Bell

Gloria Bell

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Brightburn

Brightburn

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Ma

Ma

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
The Hurricane Heist

The Hurricane Heist

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Clue

Clue

1985
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Teen Spirit

Teen Spirit

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Generation Wealth

Generation Wealth

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Hello Mary Lou: Prom Night II

Hello Mary Lou: Prom Night II

1987
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Demon Wind

Demon Wind

1990
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Diego Maradona

Diego Maradona

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Late Night

Late Night

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Greener Grass

Greener Grass

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry