RSS feed for Brad

Brad has logged 455 entries for films rated ★★★ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
16
Bloodline

Bloodline

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Underwater

Underwater

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Richard Jewell

Richard Jewell

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Popcorn

Popcorn

1991
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Report

The Report

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Grudge

The Grudge

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Personal History of David Copperfield

The Personal History of David Copperfield

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
A Brutal Game

A Brutal Game

1983
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Oxygen

Oxygen

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Terror Train

Terror Train

1980
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Fade to Black

Fade to Black

1980
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Spies in Disguise

Spies in Disguise

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Hail Satan?

Hail Satan?

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Black Death

Black Death

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
And Soon the Darkness

And Soon the Darkness

1970
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Essential Killing

Essential Killing

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Sender

The Sender

1982
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Honey Boy

Honey Boy

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Jumanji: The Next Level

Jumanji: The Next Level

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Queen & Slim

Queen & Slim

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Blue Story

Blue Story

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Frozen II

Frozen II

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Luce

Luce

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Daniel Isn't Real

Daniel Isn't Real

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Attack of the Demons

Attack of the Demons

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Death to Metal

Death to Metal

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Church

The Church

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Official Secrets

Official Secrets

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Dead End Drive-In

Dead End Drive-In

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Naked Gun 33⅓: The Final Insult

Naked Gun 33⅓: The Final Insult

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Valley Girl

Valley Girl

1983
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
El Camino: A Breaking Bad Movie

El Camino: A Breaking Bad Movie

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Terminator: Dark Fate

Terminator: Dark Fate

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
Bordello of Blood

Bordello of Blood

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Zombieland: Double Tap

Zombieland: Double Tap

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Judy & Punch

Judy & Punch

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Other Lamb

The Other Lamb

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Bad Dreams

Bad Dreams

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Lingua Franca

Lingua Franca

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Weeping Woman

The Weeping Woman

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Fire Will Come

Fire Will Come

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Synchronic

Synchronic

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Aeronauts

The Aeronauts

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Waiting for the Barbarians

Waiting for the Barbarians

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Last Tree

The Last Tree

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
In the Shadow of the Moon

In the Shadow of the Moon

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Tone-Deaf

Tone-Deaf

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Between Two Ferns: The Movie

Between Two Ferns: The Movie

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Jason X

Jason X

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry