RSS feed for Brad
  • The Good Liar

    ★★

  • Deep Blue Sea 2

  • Onibaba

    ★★★★

  • The Church

    ★★★

  • Official Secrets

    ★★★

  • Dead End Drive-In

    ★★★

  • Naked Gun 33⅓: The Final Insult

    ★★★

  • Extra Ordinary

    ★★★½

  • Cruising

    ★★★½

  • Deadfall

    ★★

  • Valley Girl

    ★★★

  • Primal

    ★★

  • The Grudge 2

    ★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Them That Follow

    ★★½

  • Kill Chain

    ★★

  • Aquaslash

    ★½

  • Alien³

    ★★½