RSS feed for Oscar
  • The Tax Collector

  • Space Cop

    ★½

  • A Nightmare on Elm Street

    ★★★★

  • Scream 4

    ★★★

  • Scream 3

    ★★★

  • Halloween III: Season of the Witch

    ★★★

  • The Flintstones in Viva Rock Vegas

  • Dog Eat Dog

    ★½

  • The Haunted World of El Superbeasto

  • Scream 2

    ★★★★

  • Kung Fury

    ★★★

  • Jupiter Ascending

    ★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★½

  • The Lords of Salem

    ★★½

  • Critters

    ★★★

  • Bill & Ted's Excellent Adventure

    ★★★

  • Wayne's World 2

    ★★★

  • Wayne's World

    ★★★