Sort by
  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • Morning Glory

    ★★★½

  • Dirty Dancing

    ★★★★½

  • Pretty Woman

    ★★★

  • Anaïs in Love

    ★★★

  • The Devil Wears Prada

    ★★★★

  • All Good Things

    ★★★

  • Inland Empire

    ★★½

  • Slums of Beverly Hills

    ★★★★

  • 10 Things I Hate About You

    ★★★½

  • Crazy, Stupid, Love.

  • What to Expect When You're Expecting

  • She's the Man

    ★★★★

  • X2

    ★★★

  • X-Men

    ★★½

  • Lars and the Real Girl

    ★★★½

  • Ghost

    ★★★★½

  • Napoleon Dynamite

    ★★★★