• Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Injustice

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★

  • Dune

    ★★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★½

  • Deathstroke: Knights & Dragons - The Movie

    ★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★★

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Spenser Confidential

    ★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • The Jester: Chapter 3

    ★★★½

  • Make Me a Sandwich

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Teen Titans Go! vs. Teen Titans

    ★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½

  • Good Boys

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Venom

    ★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • Upgrade

    ★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Papers, Please: The Short Film

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★

  • Batman: Gotham by Gaslight

    ★★★

  • The Jester: Chapter 2

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ½

  • The Emoji Movie

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • The Jester

    ★★★

  • Sing

    ★★★

  • Suicide Squad

    ★★

  • Batman: The Killing Joke

    ★★½

  • Nerve

    ★★★½

  • Finding Dory

    ★★★½

  • Lights Out

    ★★★½

  • Don't Breathe

    ★★★½

  • Zootopia

    ★★★½

  • Kung Fu Panda 3

    ★★★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★½

  • Bridge of Spies

    ★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

    ★★★

  • Penguins of Madagascar

    ★★★½

  • John Wick

    ★★★★½

  • Nightcrawler

    ★★★★★

  • Unfriended

    ★★½

  • Zapped

    ★½

  • Million Dollar Arm

    ★★★

  • Batman Beyond

    ★★★