RSS feed for Sthéfano Santana
  • The Last Dance

    ★★★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • The Room

    ★★★★★

  • I Lost My Body

    ★★★★★

  • Glass

    ★★★★★

  • Split

    ★★★★★

  • Unbreakable

    ★★★★★

  • Se7en

    ★★★★★

  • Pulp Fiction

    ★★★★★

  • Porco Rosso

    ★★★★★

  • Kiki's Delivery Service

    ★★★★★

  • They Live

    ★★★★★

  • Castle in the Sky

    ★★★★★

  • Nausicaä of the Valley of the Wind

    ★★★★★

  • Scarface

    ★★★★★

  • Lupin the Third: The Castle of Cagliostro

    ★★★★★