RSS feed for Sthéfano Santana
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
16
They Live

They Live

1988
×
★★★★★
Edit this entry  
14
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
25
The Last Dance

The Last Dance

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
18
Nausicaä of the Valley of the Wind

Nausicaä of the Valley of the Wind

1984
×
★★★★★
Edit this entry  
16
I Lost My Body

I Lost My Body

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
16
The Room

The Room

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
14
Porco Rosso

Porco Rosso

1992
×
★★★★★
Edit this entry  
14
Lupin the Third: The Castle of Cagliostro

Lupin the Third: The Castle of Cagliostro

1979
×
★★★★★
Edit this entry  
12
Castle in the Sky

Castle in the Sky

1986
×
★★★★★
Edit this entry  
05
Kiki's Delivery Service

Kiki's Delivery Service

1989
×
★★★★★
Edit this entry