• Holy Camp!

    ★★

  • Ed Wood

    ★★½

  • Trumbo

    ★★½

  • Brimstone

    ★★★★

  • Bushwick

    ★★★½

  • Bomb Scared

  • Berlin Syndrome

    ★★

  • The Lobster

    ★★

  • Little Evil

    ★★

  • Split

    ★★★½

  • Unbreakable

    ★★★

  • The Tunnel

    ★★★★

  • A Stroke of Luck

    ★★★★

  • The Bar

    ★★★★

  • Being George Clooney

    ★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★

  • Off Course

  • The Big Short

    ★★★½