Sort by

srsck has logged 12 entries for films during December 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Money Monster

Money Monster

2016
×
★★★
Edit this entry  
26
Holy Smoke

Holy Smoke

1999
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Piano

The Piano

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Big Night

Big Night

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Encanto

Encanto

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
Read the review Edit this entry  
22
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Love Song for Tough Guys

Love Song for Tough Guys

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Power of the Dog

The Power of the Dog

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Burnt Orange Heresy

The Burnt Orange Heresy

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Two Faces of January

The Two Faces of January

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Blackbird

Blackbird

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry