Sort by

Scott Cole has logged 10 entries for films during December 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Jumanji: The Next Level

Jumanji: The Next Level

2019
×
★★★
Edit this entry  
24
Bombshell

Bombshell

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Scream 2

Scream 2

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
19
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★
Edit this entry  
16
A Beautiful Day in the Neighborhood

A Beautiful Day in the Neighborhood

2019
×
★★★★
Edit this entry  
08
Waves

Waves

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Marriage Story

Marriage Story

2019
×
★★★★
Edit this entry