Sort by
  • Scare Package II: Rad Chad’s Revenge

    ½

  • Beauty and the Beast: A 30th Celebration

  • My Southern Family Christmas

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • Christmas Bloody Christmas

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★

  • The Lost King

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★½

  • Barbarian

  • They/Them

  • Nope

  • A Wounded Fawn

  • On the Road: Babefest 2021

  • The Kids in the Hall: Comedy Punks

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • Deadstream

    ★★★

  • Family Squares

  • I Want You Back

    ★★½

  • Resurrection

  • My Sweet Lord

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • Black Friday

    ★★

  • One December Night

    ★★★★★

  • Home Sweet Home Alone

  • tick, tick...BOOM!

  • Clifford the Big Red Dog

    ½

  • The Tragedy of Macbeth

  • Silent Night

    ★★★★

  • The Humans

    ★★

  • Sundown

  • Cyrano

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Mad God

  • Jungle Cruise

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Bergman Island

  • The French Dispatch

  • Fear Street: 1978

    ★½

  • Endorphin Port

  • Some of Our Stallions

    ★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • All My Friends Hate Me

    ★★½

  • Friends: The Reunion

  • Seance

  • Thunder Force

  • The 8th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

  • I'm Your Man

    ★★★★

  • Petite Maman

  • Marvelous and the Black Hole

  • Censor

    ★★★

  • American Dream

  • Dr. Seuss' The Grinch Musical

  • Castle Freak

    ★½

  • Happiest Season

    ★★½

  • Rocky Horror Show: Livestream Theater

  • An Evening with Tim Heidecker

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Psycho Goreman

  • The Haunting of Bly Manor

  • The Boys in the Band

    ★★★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★

  • The Duke

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • Shiva Baby

  • Slaxx

  • James Veitch: Straight to VHS

  • She Dies Tomorrow

    ★★★★