Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Smile

    ★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Men

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Kimi

    ★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Antlers

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Malignant

    ★½

  • Old

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★½

  • Things Heard & Seen

    ★½

  • Nobody

    ★½

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Prisoners of the Ghostland

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • Antebellum

    ★★★

  • The New Mutants

    ★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • The Dark and the Wicked

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Fantasy Island

    ★★

  • Gretel & Hansel

    ★★

  • His House

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Relic

    ★★

  • Zola

    ★★★

  • Black Bear

    ★★★½

  • Underwater

    ★½

  • Bombshell

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★½

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • The Platform

    ★★★

  • Hustlers

    ★★★½

  • The King

    ★★★

  • Joker

    ★★★★

  • The Informer

  • Uncut Gems

    ★★★½