• Coco

    ★★★★

  • Spirited Away

    ★★★★★

  • Pulp Fiction

    ★★★★★

  • Edward Scissorhands

    ★★★★★

  • GoodFellas

    ★★★★★

  • The Last Unicorn

    ★★★★★

  • The Godfather: Part II

    ★★★★★

  • The Godfather

    ★★★★★

  • Psycho

    ★★★★★

  • Rear Window

    ★★★★★

  • Citizen Kane

    ★★★★★