Sort by
  • Good Time

    ★★★★½

  • Kurt Vonnegut: Unstuck in Time

    ★★★★½

  • Gigli

    ½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Bad Education

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Catch the Fair One

    ★★★★

  • The Novice

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Interview with the Vampire

    ★★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★★

  • Falling for Figaro

    ★★★½

  • Zola

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • Midnight in Paris

    ½

  • The Count of Monte Cristo

    ★★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★