RSS feed for stanlavrik
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
09
Can't Stop, Won't Stop: A Bad Boy Story

Can't Stop, Won't Stop: A Bad Boy Story

2017
×
Edit this entry  
28
The Hangover Part III

The Hangover Part III

2013
×
Edit this entry  
28
The Hangover Part II

The Hangover Part II

2011
×
Edit this entry  
26
The Hangover

The Hangover

2009
×
Edit this entry  
23
Donnie Darko

Donnie Darko

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Garden State

Garden State

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Romy and Michele's High School Reunion

Romy and Michele's High School Reunion

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Blood Simple

Blood Simple

1984
×
Edit this entry  
19
Candy

Candy

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Anomalisa

Anomalisa

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Wrong

Wrong

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Spielberg

Spielberg

2017
×
Edit this entry  
16
Tammy

Tammy

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Satantango

Satantango

1994
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Turin Horse

The Turin Horse

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Werckmeister Harmonies

Werckmeister Harmonies

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Problem Child 2

Problem Child 2

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Problem Child

Problem Child

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Home Alone 2: Lost in New York

Home Alone 2: Lost in New York

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Home Alone

Home Alone

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Wolf of Wall Street

The Wolf of Wall Street

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The New Guy

The New Guy

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Get Him to the Greek

Get Him to the Greek

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Butterflies Are Free

Butterflies Are Free

1972
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Before We Go

Before We Go

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Office Christmas Party

Office Christmas Party

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Hot Tub Time Machine 2

Hot Tub Time Machine 2

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Hot Tub Time Machine

Hot Tub Time Machine

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Patch Adams

Patch Adams

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Harry and Tonto

Harry and Tonto

1974
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Sweet Life

The Sweet Life

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Nocturama

Nocturama

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Dirty Grandpa

Dirty Grandpa

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Lost in America

Lost in America

1985
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Daddy's Home

Daddy's Home

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Hop

Hop

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
How to Steal a Million

How to Steal a Million

1966
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Keith

Keith

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
What Time Is It There?

What Time Is It There?

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Bring It On

Bring It On

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Submarine

Submarine

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Last Days of Disco

The Last Days of Disco

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Passenger

The Passenger

1975
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Spring Breakers

Spring Breakers

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
American Honey

American Honey

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Rules of Attraction

The Rules of Attraction

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Affluenza

Affluenza

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Girl on the Edge

Girl on the Edge

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
A Walk to Remember

A Walk to Remember

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Sitter

The Sitter

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry