Sort by
  • Marc Maron: From Bleak to Dark

  • Madoff: The Monster of Wall Street

    ★★★

  • Welcome to Chippendales

    ★★★

  • Pepsi, Where's My Jet?

    ★★

  • Killer Sally

    ★★★

  • Eat the Rich: The GameStop Saga

    ★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • Running with the Devil: The Wild World of John McAfee

    ★½

  • The Most Hated Man on the Internet

    ★★

  • Girl in the Picture

    ★★★

  • Pistol

    ★★½

  • Elvis

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★½

  • Sick of Myself

    ★★★★

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

  • The Northman

    ★★★½

  • This Much I Know to Be True

    ★★★★½

  • Pam & Tommy

    ★★

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

    ★★★★★

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

  • The Martha Mitchell Effect

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Curse of the Chippendales

    ★★★

  • Dune

    ★★★

  • Candyman

    ★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Innocents

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • The Velvet Underground

    ★★★★

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★★½

  • WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

    ★★½

  • James Acaster: Make a New Tomorrow

    ★★★★★

  • Night of the Living Dicks

    ★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★★

  • James Acaster: Cold Lasagne Hate Myself 1999

    ★★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • Idiot Prayer: Nick Cave Alone at Alexandra Palace

    ★★★★★

  • Klovn the Final

    ★★★

  • Into the Deep: The Submarine Murder Case

    ★★★★

  • The Devil Next Door

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Aziz Ansari: Right Now

  • Midsommar

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★

  • Violence Voyager

    ★★★

  • Wild Wild Country

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Lords of Chaos

    ★★½

  • Studio 54

    ★★★½

  • Voyeur

    ★★★½

  • The Death of Stalin

    ★★★★

  • The First Time

  • Beauty and the Dogs

    ★★★★½

  • Bunch of Kunst - A Film About Sleaford Mods

    ★★★★

  • Tom of Finland

    ★★★½

  • Get Out

    ★★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★

  • A Silent Voice

    ★★★½

  • Nocturnal Animals

    ★★★★

  • One More Time with Feeling

    ★★★★½

  • Raw

    ★★★½

  • Captain Fantastic

    ★★★★

  • Mapplethorpe: Look at the Pictures

    ★★★★

  • Klown Forever

    ★★★

  • High-Rise

    ★★★