diana has logged 30 entries for films during April 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Now You See Me

Now You See Me

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Sergio

Sergio

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Twilight Saga: Eclipse

The Twilight Saga: Eclipse

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
The Twilight Saga: New Moon

The Twilight Saga: New Moon

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Twilight

Twilight

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Extraction

Extraction

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Finding Dory

Finding Dory

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Ring

The Ring

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Notebook

The Notebook

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Looking for Alaska

Looking for Alaska

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Tangled

Tangled

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Ferris Bueller's Day Off

Ferris Bueller's Day Off

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Just Mercy

Just Mercy

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Dune

Dune

2021
×
Read the review Edit this entry  
14
Moonrise Kingdom

Moonrise Kingdom

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Maniac

Maniac

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Charlie's Angels

Charlie's Angels

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Zootopia

Zootopia

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Moana

Moana

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Spies in Disguise

Spies in Disguise

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry