• Coyote Vs. Acme

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★½

  • Te Deseo Lo Mejor

    ★★

  • Arendelle Castle Yule Log: Cut Paper Edition

    ½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Pixar 2021 Disney+ Day Special

    ★★½

  • Marvel Studios' 2021 Disney+ Day Special

    ★★½

  • Olaf Presents

    ★★★½

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

    ★★★½

  • Ciao Alberto

    ★★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

    ½

  • Encanto

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★★

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★

  • The Most Magical Story on Earth: 50 Years of Walt Disney World

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Reminiscence

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Disney Presents Goofy in How to Stay at Home

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★

  • Old

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • The Forever Purge

    ★★½

  • Luca

    ★★★★½

  • Far From the Tree

    ★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★½

  • Loki

    ★★★★★

  • 30 for 30: The Bunny & the GOAT

  • In the Heights

    ★★★★★

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★½

  • 22 vs. Earth

    ★★★½

  • NINJAGO: 10 Years of Spinjitzu

    ★★★½

  • The Real Morgz

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Us Again

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • Cherry

    ★★★

  • Chaos Walking

    ★★½

  • The House That Cat Built

  • On a Roll

  • Flora & Ulysses

    ½

  • Marvel's Behind the Mask

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★★

  • Dancing with the Cars

    ★★

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

    ★★½

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

    ★★

  • A Day in the Life of the Dead

    ★★½

  • Unparalleled Parking

    ★★