starwarslover9 has logged 28 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Justice League

Justice League

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
The Emoji Movie

The Emoji Movie

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
20
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Fine Feathered Friend

Fine Feathered Friend

1942
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Bowling Alley-Cat

The Bowling Alley-Cat

1942
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Minions

Minions

2015
×
½
Read the review Edit this entry  
19
LEGO Star Wars: Bombad Bounty

LEGO Star Wars: Bombad Bounty

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
LEGO Star Wars: Revenge of The Brick

LEGO Star Wars: Revenge of The Brick

2005
×
½
Read the review Edit this entry  
19
X-Men: Days of Future Past

X-Men: Days of Future Past

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
To Fitness and Beyond

To Fitness and Beyond

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Puss n' Toots

Puss n' Toots

1942
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Dog Trouble

Dog Trouble

1942
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Stand by Me Doraemon 2

Stand by Me Doraemon 2

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Fraidy Cat

Fraidy Cat

1942
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Night Before Christmas

The Night Before Christmas

1941
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Midnight Snack

The Midnight Snack

1941
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Soul of the City

Soul of the City

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Puss Gets the Boot

Puss Gets the Boot

1940
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Tom & Jerry

Tom & Jerry

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Chaos Walking

Chaos Walking

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Cherry

Cherry

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Real Morgz

The Real Morgz

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Toy Story 3

Toy Story 3

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Toy Story

Toy Story

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry