rebeca has logged 10 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Thelma

Thelma

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Suspiria

Suspiria

1977
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Name of the Rose

The Name of the Rose

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Léon: The Professional

Léon: The Professional

1994
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Kingdom of Heaven

Kingdom of Heaven

2005
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Dogtooth

Dogtooth

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
She's Beautiful When She's Angry

She's Beautiful When She's Angry

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Murder on the Orient Express

Murder on the Orient Express

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
Personal Shopper

Personal Shopper

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry