• Jackass 4.5

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Firestarter

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ★½

  • Ambulance

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • The House

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Protégé

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Old

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • False Positive

    ★½

  • Fatherhood

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Nail Bomber: Manhunt

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Creating an Army of the Dead

    ★★★

  • F9

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Oxygen

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Stowaway

    ★★★½

  • Arlo the Alligator Boy

    ★★½

  • Thunder Force

    ★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • SAS: Red Notice

    ★★★

  • Yes Day

    ★★

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Moxie

    ★½

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★

  • Boss Level

    ★★★

  • Flora & Ulysses

    ★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★½

  • Tom & Jerry

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • The Dig

    ★★★