Sort by
  • Thanksgiving

    ★★★

  • Monster Inside: America's Most Extreme Haunted House

    ★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★

  • This is Financial Advice

    ★★★½

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • V/H/S/85

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Night of the Hunted

    ★★★

  • We Don't Talk Like We Used To

  • Slow Shift

  • Jawan

    ★★

  • Scout's Honor: The Secret Files of the Boy Scouts of America

    ★★★

  • Hit Man

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • The Pigeon Tunnel

    ★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★½

  • Rustin

    ★★½

  • The Mission

    ★★½

  • Carpet Cowboys

    ★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Telemarketers

    ★★★½

  • Where the Devil Roams

    ★★★

  • Autopilot

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Last Call: When a Serial Killer Stalked Queer New York

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • Make The Call

  • Eldorado: Everything the Nazis Hate

    ★★½

  • Wham!

    ★★★½

  • I'm a Virgo

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★½

  • Every Body

    ★★½

  • Bad Things

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • XANATHAN

    ★★★½

  • Last Summer

    ★★★½

  • Bama Rush

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★½

  • Man in Black

    ★★★★

  • The Daughters of Fire

  • Anatomy of a Fall

    ★★½

  • Trailer of a Film That Will Never Exist: Phony Wars

  • May December

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • Youth (Spring)

    ★★★

  • A Prince

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Anselm

    ★★★

  • Strange Way of Life

    ★★½

  • Queenmaker: The Making of an It Girl

    ★★★

  • no tomorrow

    ★★★

  • Unemployees

  • No Overnight Parking

  • The Apocalyptic Is the Mother of All Christian Theology

    ★★½

  • Dildotectonics

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • King Von: Rap's First Serial Killer

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★