• Constantine

    ★★★★

  • Assassination Nation

    ½

  • Blood Widow

    ½

  • Ready or Not

  • Antiviral

    ★★★★

  • Ocean Waves

    ★★★★

  • The Golden Glove

    ★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Ritual

    ★★★★

  • Speed

    ★★★★★

  • Güeros

    ★★★★★

  • Autumn Sonata

    ★★★★★

  • Lust, Caution

    ★★★★

  • Hangman

    ★★★½

  • Train to Busan

    ★★★★

  • Mommy

    ★★★★★

  • A Goofy Movie

    ★★★★★