• The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Old

    ★★

  • Stillwater

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • The Forever Purge

    ★★★

  • In the Heights

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • The Broken Hearts Gallery

    ★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • After We Collided

    ★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Spree

    ★★★★½

  • Bombshell

    ★★

  • Little Women

    ★★★★

  • 1917

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Babyteeth

    ★★★★★

  • Falling Inn Love

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Trixie Mattel: Moving Parts

    ★★★½

  • The Dirt

    ★★★

  • Villains

    ★★★★★

  • Big Time Adolescence

    ★★★★½

  • Ghosts of Sugar Land

    ★★★

  • Polaroid

    ★★

  • The Innocent Man

    ★★★★½

  • Daniel Sloss: Live Shows

  • Ben Is Back

    ★★½

  • Giant Little Ones

    ★★★★

  • A Simple Favor

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

  • Hereditary

  • Assassination Nation

    ★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Creep 2

    ★★½

  • The Death of Stalin

    ★★★★★

  • Darkest Hour

    ★★★

  • Lady Bird

  • The Killing of a Sacred Deer

  • Blame

    ★★

  • Baby Driver

  • Get Out

  • Lady Macbeth

    ★★★

  • Hello Destroyer

    ★★

  • The Autopsy of Jane Doe

    ★★★

  • Undrafted

    ★★★★

  • The Conjuring 2

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • Goat

    ★★★★

  • Ashby

    ★★★

  • The DUFF

    ★★★★

  • The Taking of Deborah Logan

    ★★★★★

  • Gone Girl

    ★★★★½

  • The Riot Club

    ★★

  • As Above, So Below

    ★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★

  • Creep

    ★★★★½

  • That Awkward Moment

    ★★½

  • The Host

    ★★★

  • The Kings of Summer

    ★★★★½

  • Kill Your Darlings

    ★★★★★

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2