Sort by

Steph_h has logged 35 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Vivarium

Vivarium

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Love Me If You Dare

Love Me If You Dare

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Portrait of a Lady on Fire

Portrait of a Lady on Fire

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Occupant

The Occupant

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Strangled

Strangled

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Fighting with My Family

Fighting with My Family

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Harpoon

Harpoon

2019
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
23
Ratcatcher

Ratcatcher

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Badlands

Badlands

1973
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Platform

The Platform

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Hunt

The Hunt

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Sympathy for Mr. Vengeance

Sympathy for Mr. Vengeance

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Spoor

Spoor

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Richard Jewell

Richard Jewell

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Maelström

Maelström

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
A Wolf at the Door

A Wolf at the Door

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
A Dirty Carnival

A Dirty Carnival

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Devs

Devs

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Miss Violence

Miss Violence

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Lost Girls

Lost Girls

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Enemy

Enemy

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Graduation

Graduation

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
From Beyond

From Beyond

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
System Crasher

System Crasher

2019
×
Read the review Edit this entry  
07
Swallow

Swallow

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Antiviral

Antiviral

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Is That You?

Is That You?

2018
×
Read the review Edit this entry  
05
Kill Your Friends

Kill Your Friends

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Forgotten

Forgotten

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Angel of Mine

Angel of Mine

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Cheap Thrills

Cheap Thrills

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Guns Akimbo

Guns Akimbo

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry