• A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • The Swarm

    ★★★★½

  • Forgotten We’ll Be

    ★★★½

  • The Twelve Tasks of Asterix

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Speech

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Meander

    ★★½

  • Home Front

    ★★★★

  • Playlist

    ★★★½

  • The Father

    ★★★★½

  • Bonnie and Clyde

    ★★★½

  • The Passion of the Christ

    ★★★★

  • My Best Part

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Falling

    ★★★½

  • The Wind That Shakes the Barley

    ★★★★½

  • Slalom

    ★★★★