Sort by
  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Top Gun

    ★½

  • Moon Knight

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½