Sort by
  • The Plough

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Babylon

    ★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • The Kingdom: Exodus

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★½

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • No Bears

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • Trenque Lauquen

    ★★★★

  • Dead for a Dollar

    ★★★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Bones and All

    ★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • A Couple

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Nope

    ★★★

  • Detective vs. Sleuths

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Irma Vep

    ★★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Pacifiction

    ★★★★½

  • Stars at Noon

    ★★★½

  • Elvis

    ★★

  • Funny Pages

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★

  • R.M.N.

    ★★★★

  • Brother and Sister

    ★★★½

  • Corsage

    ★★★½

  • One Fine Morning

    ★★★★

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • EO

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • The Northman

    ★★

  • RRR

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★½

  • X

    ★★

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • The Batman

    ★★

  • The Novelist's Film

    ★★★½

  • Both Sides of the Blade

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • One Shot

    ★★★½

  • Memoria

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★★★

  • Benediction

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Official Competition

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • The Cathedral

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★