Stephanie has logged 11 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
10 Things I Hate About You

10 Things I Hate About You

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Summer of 84

Summer of 84

2018
×
★★½
Edit this entry  
30
My Best Friend's Wedding

My Best Friend's Wedding

1997
×
★★★½
Edit this entry  
29
Marrowbone

Marrowbone

2017
×
★★½
Edit this entry  
29
Skate Kitchen

Skate Kitchen

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
27
Mayhem

Mayhem

2017
×
★★★
Edit this entry  
24
Alpha Dog

Alpha Dog

2006
×
★★★½
Edit this entry  
21
Triple Frontier

Triple Frontier

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Running on Empty

Running on Empty

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Sisterhood of the Traveling Pants

The Sisterhood of the Traveling Pants

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry