RSS feed for ster
  • Black Widow

  • Hamilton

    ★★★★★

  • The High Note

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • Horse Girl

    ★★

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • The Knight Before Christmas

    ★★

  • Frozen II

    ★★★★

  • Let It Snow

    ★★★

  • Misfit 2

  • Unbelievable

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ½

  • Ready or Not

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

  • Always Be My Maybe

  • Ma

    ★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • The Last Summer

  • Someone Great

  • The Perfect Date

    ½

  • After

    ½

  • Five Feet Apart

    ★★

  • Us

    ★★★★½

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Isn't It Romantic

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

  • Dumplin'

  • Bird Box

  • Bohemian Rhapsody

    ½

  • The Haunting

    ★★★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • Vox Lux

    ★★★★

  • Boy Erased

    ½

  • Suspiria

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★

  • The Favourite

    ★★★★

  • A Simple Favor

    ★★★

  • Roma

    ★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

  • Dog Days

  • Destination Wedding

    ★★★

  • The Meg

    ★½

  • The Spy Who Dumped Me

  • Billionaire Boys Club

    ½

  • Mamma Mia! Here We Go Again

  • Sharp Objects

    ★★★★★

  • Incredibles 2

  • Ocean's Eight

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★★

  • The Kissing Booth

  • Dolphin Reef

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★★

  • Every Day

  • Irreplaceable You

    ★½

  • Love, Simon

  • Annihilation

    ★★★★

  • The Miseducation of Cameron Post

    ★★★★

  • Assassination Nation

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Eighth Grade

    ★★