Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
15
De legende van het Spooktheater - Het Huis Anubis

De legende van het Spooktheater - Het Huis Anubis

2010
×
★★★
Edit this entry  
14
Het Huis Anubis en de Terugkeer van Sibuna

Het Huis Anubis en de Terugkeer van Sibuna

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Anubis en de wraak van Arghus

Anubis en de wraak van Arghus

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Babyteeth

Babyteeth

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Het Huis Anubis en de Graal van de Eeuwige Vriendschap

Het Huis Anubis en de Graal van de Eeuwige Vriendschap

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Het Huis Anubis en de Graal van de Eeuwige Vriendschap

Het Huis Anubis en de Graal van de Eeuwige Vriendschap

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Het Huis Anubis Pad der 7 zonden

Het Huis Anubis Pad der 7 zonden

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
De legende van het Spooktheater - Het Huis Anubis

De legende van het Spooktheater - Het Huis Anubis

2010
×
★★★★
Edit this entry  
01
The Hunger Games

The Hunger Games

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Het Huis Anubis en de Graal van de Eeuwige Vriendschap

Het Huis Anubis en de Graal van de Eeuwige Vriendschap

2009
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
31
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
13 Going on 30

13 Going on 30

2004
×
★★★½
Edit this entry  
17
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Twilight

Twilight

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Freaky Friday

Freaky Friday

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Yes, God, Yes

Yes, God, Yes

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Thirteen

Thirteen

2003
×
★★★
Edit this entry  
26
Ouija: Origin of Evil

Ouija: Origin of Evil

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Ouija

Ouija

2014
×
½
Edit this entry  
24
The Kissing Booth 2

The Kissing Booth 2

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Hell Fest

Hell Fest

2018
×
★★★½
Edit this entry  
23
The Nun

The Nun

2018
×
Read the review Edit this entry  
22
The Conjuring

The Conjuring

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Insidious: Chapter 3

Insidious: Chapter 3

2015
×
★½
Edit this entry  
21
Insidious: Chapter 2

Insidious: Chapter 2

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Insidious

Insidious

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Frankenweenie

Frankenweenie

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Maleficent: Mistress of Evil

Maleficent: Mistress of Evil

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Aladdin

Aladdin

2019
×
Read the review Edit this entry  
17
Hamilton

Hamilton

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
16
Frozen II

Frozen II

2019
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
16
Teen Beach Movie

Teen Beach Movie

2013
×
★★★
Edit this entry  
15
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★★
Edit this entry  
13
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

2015
×
★★★½
Edit this entry  
13
Misfit

Misfit

2017
×
½
Edit this entry  
07
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

2014
×
★★★
Edit this entry  
04
Hamilton

Hamilton

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
03
The Hunger Games: Catching Fire

The Hunger Games: Catching Fire

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Hunger Games

The Hunger Games

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Meg

The Meg

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
The High Note

The High Note

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Eternal Sunshine of the Spotless Mind

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Five Feet Apart

Five Feet Apart

2019
×
★★
Edit this entry  
07
Coraline

Coraline

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Diary of a Wimpy Kid

Diary of a Wimpy Kid

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Diary of a Wimpy Kid: Dog Days

Diary of a Wimpy Kid: Dog Days

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Amy

Amy

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry