• The Royal Treatment

    ★★★

  • The Perfect Pairing

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • The Wedding Veil

    ★★★★

  • Where Your Heart Belongs

    ★★★½

  • Death to 2021

    ★★★½

  • 'Tis the Season to be Merry

    ★★★½

  • The Christmas House 2: Deck Those Halls

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • A Royal Queens Christmas

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • A Dickens of a Holiday!

    ★★★½

  • Sister Swap: A Hometown Holiday

    ★★★

  • Our Christmas Journey

    ★★★½

  • A Very Merry Bridesmaid

    ★★★½

  • Mixtape

    ★★★½

  • Christmas ...Again?!

    ★★★

  • Eight Gifts of Hanukkah

    ★★★½

  • Sugar Plum Twist

    ★★½

  • Annie Live!

    ★★★½

  • Single All the Way

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • The Christmas Contest

    ★★★★

  • Christmas in Tahoe

    ★★★½

  • Time for Them to Come Home for Christmas

    ★★★½

  • Christmas at Castle Hart

    ★★★½

  • Making Spirits Bright

    ★★★

  • Christmas CEO

    ★★★

  • An Unexpected Christmas

    ★★★½

  • The Nine Kittens of Christmas

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★½

  • A Kiss Before Christmas

    ★★★★

  • Five More Minutes

    ★★★½

  • Christmas Together With You

    ★★★½

  • Black Friday

    ★★★

  • Nantucket Noel

    ★★★

  • A Holiday in Harlem

    ★★★

  • One December Night

    ★★★½

  • My Christmas Family Tree

    ★★★★

  • Open by Christmas

    ★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • A Christmas Treasure

    ★★★

  • Debbie Macomber's A Mrs. Miracle Christmas

    ★★★★

  • Next Stop, Christmas

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Love Hard

    ★★★★

  • Gingerbread Miracle

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Christmas Sail

    ★★★

  • The Christmas Promise

    ★★★½

  • Coyote Creek Christmas

    ★★★½

  • Christmas in Harmony

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • The Santa Stakeout

    ★★★½

  • Boyfriends of Christmas Past

    ★★★½

  • You, Me and the Christmas Trees

    ★★★½

  • Honey Girls

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • The Jesus Music

    ★★★★½

  • Ankle Biters

    ★★★½

  • Black as Night

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★