Sort by
  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Brahmāstra Part One: Shiva

    ★★★

  • Bros

    ★½

  • Don't Worry Darling

  • Pearl

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★

  • Beast

    ★★★½

  • Fall

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Mr. Malcolm's List

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Vengeance

    ★★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Fire Island

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Dhaakad

    ★★½

  • Men

    ★★★½

  • Firestarter

    ★½

  • Sarkaru Vaari Paata

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Memory

    ★★½

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★½

  • Morbius

    ½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • RRR

    ★★★★½

  • Deep Water

    ★★½

  • Umma

    ★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Gone in the Night

    ★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Outfit

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Studio 666

    ★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Dog

    ★½

  • I Want You Back

    ★★★

  • Uncharted

    ★½

  • Kimi

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★½

  • Brian and Charles

    ★★★½

  • Hatching

    ★★★½

  • Dual

    ★★★½

  • You Won't Be Alone

    ★★★½