Sort by
  • Infinity Pool

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Emancipation

    ★★½

  • Strange World

    ★★★½

  • Spirited

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★★½

  • The Redeem Team

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★½

  • Raymond & Ray

    ★★½

  • Sick

    ★★★

  • My Policeman

    ★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Blonde

    ★★★

  • Bros

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • Sr.

    ★★★½

  • Athena

    ★★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Samaritan

    ★★½

  • Beast

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Don't Make Me Go

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Stars at Noon

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • The Stranger

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★