Sort by
  • Cocaine Shark

  • Amityville Emanuelle

  • Stale Popcorn & Sticky Floors

    ★★★

  • Stay Out of the Basement

  • Hell's Half Acre

  • Bury the Bride

    ★½

  • Dungeon

  • Forest of Death

  • Murderbot

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Ghost Webcam

  • The Burial

    ½

  • Psychotic Breakdown Anthology

    ★½

  • Bermuda Island

  • Amor Emanuelle

  • Girl With a Gun

    ½

  • Evil Lurks

  • The Old Way

    ★½

  • The Awnik

  • Night of the Axe

  • Mindcage

    ½

  • The 12 Slays of Christmas

    ★★

  • Christmas Craft Fair Massacre

    ½

  • The Christmas Tapes

    ½

  • Chatterbox

  • #Float

    ½

  • Speed Dating

    ★★★★

  • The Death of April

  • M3GAN

  • Deinfluencer

    ½

  • Party Bus

  • Hypnotica

    ★★

  • Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama 2

  • Violent Night

    ★★½

  • Night of the Tommyknockers

    ★½

  • Bloody Mary Returns

  • The Return of the Salem Witch

  • R.I.P.D. 2: Rise of the Damned

    ★★

  • Poker Face

    ★½

  • The Castle

  • Church of Darkness

    ½

  • Amityville Thanksgiving

    ½

  • Meathook Massacre: Mayhem

    ½

  • The Minute You Wake Up Dead

    ★★★

  • Sleep. Walk. Kill.

  • The Killing Tree

  • On the Line

    ★★

  • Brain Hunter: New Breed

    ★½

  • Puppet Master: Doktor Death

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Blade of the 47 Ronin

    ★½

  • The Unknowable

    ★★★

  • House of Clowns

    ½

  • Prey for the Devil

    ★★★

  • The Spirit Board Sessions

    ★★★

  • Ghosts of Hiroshima

    ½

  • Sinphony: A Clubhouse Horror Anthology

  • The Domestic

    ★½

  • Terror Train

    ★½

  • Oops! You're A Vampire

  • GoodBi

    ½

  • Accident Man: Hitman's Holiday

    ★★★

  • Our Trip to Berribrook

  • Tahoe Joe

    ★★½

  • Reportage November

    ★½

  • Black Adam

    ★★

  • SlashFM

  • Ghost Track

    ★½

  • Halloween Costume Cruelty

    ★★

  • Demonic Plastic Surgeon, M D

    ★★

  • Operation Seawolf

    ★★

  • Evil Tapes