Sort by
  • Thanksgiving

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★

  • It's a Wonderful Knife

    ★★½

  • The Exorcist: Believer

    ½

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★★½

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★½

  • TKNOGD

    ★★½

  • God of Death

    ★★★½

  • Total Copy

    ★★★½

  • Ambrosia

    ★★★½

  • No Wake

    ★★★★

  • Dreamkill

    ★★★★★

  • V/H/S/85

    ★★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★★★

  • The Nun II

    ★★★★

  • Dylan's New Nightmare

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★★

  • The Passenger

    ★★

  • Blue Beetle

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Resident Evil: Death Island

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★★

  • The Amityville Curse

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Strange Way of Life

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★★★★

  • Organ Trail

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★½

  • Renfield

    ★★★★½

  • Four Unloved Women, Adrift on a Purposeless Sea, Experience the Ecstasy of Dissection

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • Card Zero

    ★★★★

  • Unseen

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • File VL-624

    ★★★★

  • Savage Vengeance

    ½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★½

  • Rotting in the Sun

    ★★★★★

  • Shortcomings

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★★

  • Divinity

    ★★★★★

  • Sorcery

    ★★★★

  • Cat Person

    ★★★★

  • Bad Behaviour

    ★★

  • Run Rabbit Run

    ★½

  • Missing

    ★★★½

  • Teen Wolf: The Movie

    ★★★

  • Surrender Your Horns

    ★★

  • Fat Fleshy Fingers

    ★★★

  • Gangnam Zombie

    ★★½

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★

  • Bed Rest

    ★★★★

  • The Mean One

    ★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★★

  • To Hell and Back

    ★★★½

  • The Gawkers

    ★★★

  • Suicide Bid

    ★★★★

  • Shredding

    ★★★½

  • The Killing Tree

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★★