Sort by
  • Cat Daddies

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Running the Bases

    ★½

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ★★

  • Lifemark

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★★

  • Mack & Rita

    ★½

  • Beast

    ★★★½

  • Fall

    ★★★★

  • Prey

    ★★½

  • Easter Sunday

    ★★

  • Luck

    ★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Railway Children Return

    ★★★

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★½

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★

  • Don't Make Me Go

    ★★★

  • Kirk Cameron Presents: The Homeschool Awakening

    ★½

  • Vengeance

    ★★★★

  • Block Party

  • Lightyear

    ★★

  • Hustle

    ★★★½

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★½

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★½

  • Elvis

    ★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Men

    ★★★½

  • Family Camp

  • Firestarter

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Polar Bear

    ★★★

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

    ★★★

  • The Mulligan

    ★½

  • Bill Maher: #Adulting

    ★★

  • Father Stu

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★½

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • Dog

    ★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Home Team

    ★★

  • TikTok, Boom.

    ★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★