• Patty Hearst

    ★★★½

  • Heavy Trip

    ★★★

  • Wings of Desire

    ★★★★

  • Carnival Magic

    ★★

  • Amos & Andrew

    ★★

  • Santa Sangre

    ★★★★

  • Cloak & Dagger

    ★★½

  • The Theatre Bizarre

    ★★★

  • God Told Me To

    ★★★½

  • F9

    ★★

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Annihilation

    ★★★★

  • Out of Sight

    ★★★★

  • The Limey

    ★★★

  • Phantom of the Paradise

    ★★★★★

  • Muriel's Wedding

    ★★★½

  • No Maps on My Taps

    ★★★★