Nate has logged 17 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Fun with Dick and Jane

Fun with Dick and Jane

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Pan's Labyrinth

Pan's Labyrinth

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
F9

F9

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Fate of the Furious

The Fate of the Furious

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Furious 7

Furious 7

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Fast & Furious 6

Fast & Furious 6

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Fast Five

Fast Five

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Riders of Justice

Riders of Justice

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Fast & Furious

Fast & Furious

2009
×
★★★
Edit this entry  
19
The Fast and the Furious: Tokyo Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift

2006
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Luca

Luca

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
2 Fast 2 Furious

2 Fast 2 Furious

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Fast and the Furious

The Fast and the Furious

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Big Lebowski

The Big Lebowski

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Sahara

Sahara

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Hidalgo

Hidalgo

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry