Sort by
  • The Flash

  • Fast X

    ★½

  • White Men Can't Jump

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Ghosted

  • BEEF

    ★★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★★

  • Lewis Capaldi: How I'm Feeling Now

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★

  • boygenius: the film

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • A Little White Lie

    ★½

  • 65

    ★★★★

  • Champions

    ★★★

  • We Have a Ghost

    ★½

  • Die Hart

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Inside

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Donks

    ★★★

  • Knock at the Cabin

  • Rye Lane

    ★★★

  • Missing

    ★★★★

  • You People

    ★★½

  • House Party

    ★★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Oswald the Lucky Rabbit

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • The Paloni Show! Halloween Special!

    ★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Pinball: The Man Who Saved the Game

    ★★★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★★

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Kids vs. Aliens

    ★★★½

  • Lou

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Alice, Darling

    ★★★½

  • The Devil Conspiracy

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Baby Ruby

    ★★★

  • See How They Run

    ★★

  • Bros

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★½

  • If These Walls Could Sing

    ★★★