• Infinite

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • The Crime of the Century

    ★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • The Power

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • TINA

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • The Lady and the Dale

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • A Creepshow Holiday Special

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Heaven's Gate: The Cult of Cults

    ★★★½

  • Hillbilly Elegy

    ★★

  • Mank

    ★★★½

  • A Creepshow Animated Special

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Holy Calamavote | A Special Performance by Run The Jewels

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★½

  • A West Wing Special to Benefit When We All Vote

    ★★★★

  • Totally Under Control

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

    ★★★★

  • In Search of Darkness: Part II

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • One Night in Miami...

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Slaxx

    ★★★

  • Lucky

    ★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Class Action Park

    ★★★½

  • Host

    ★★★

  • Greenland

    ★★★½

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Skull: The Mask

    ★★★

  • Extraction

    ★★★½

  • The Last Dance

    ★★★★

  • The Dark and the Wicked

    ★★★

  • The Sit-In: Harry Belafonte Hosts The Tonight Show

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Crazy, Not Insane

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • Fried Barry

    ★★★½

  • Bloodshot

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Grizzly II: Revenge

  • The Rhythm Section

    ★★½

  • Possessor

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Scare Me

    ★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Underwater

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 6 Underground

    ★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • The Good Liar

    ★★★