Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Quiz Lady

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Flamin' Hot

    ★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Reality

    ★★★

  • Creed III

    ★★★

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★★★

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Black Panther: Wakanda Forever

  • Theater Camp

    ★★★★

  • You People

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • The Watcher

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Not Okay

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • They/Them

  • Bullet Train

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Ms. Marvel

  • Fire Island

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Bling Ring: Hollywood Heist

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½