• Beautiful Missing People

    ★★★★★

  • Britney vs. Spears

    ★★★★★

  • Malignant

  • Teenagers

    ★★★★★

  • Moxie

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Framing Britney Spears

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★½

  • Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 1

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★½

  • The Croods: A New Age

    ★½

  • Happiest Season

  • Sock Six

    ★★★★★

  • The Seagull on The Sims 4

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★½

  • Earwig and the Witch

  • World of Tomorrow Episode Three: The Absent Destinations of David Prime

  • Freaky

  • South Park: The Pandemic Special

  • Rifkin's Festival

  • We Are Who We Are

    ★★

  • This Is Paris

    ★★★★

  • David Byrne's American Utopia

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

  • An American Pickle

    ★★★★★

  • Host

    ★½

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • 30 Rock: A One-Time Special

  • Stupid Fucks

    ★★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • Beastie Boys Story

  • Who Laughs In Hell

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★½

  • Emma.

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • Feels Good Man

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★½

  • Crip Camp: A Disability Revolution

    ★★★★★

  • Little Women

    ★★★

  • 1917

  • Liam Does Stuff: The Movie

    ★★★★★

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★

  • Tall Girl

  • The Girl From the Other Side

    ★★★★

  • Downton Abbey

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • Hustlers

    ★½

  • Steven Universe: The Movie

    ★★½

  • Joker

    ★★½

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★½

  • Airplane Mode

  • A Rainy Day in New York

    ★½

  • Weathering with You

  • The Lion King

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Toy Story 4

  • Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese

  • Murder Mystery

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Parasite

    ★★★★★

  • Trixie Mattel: Moving Parts

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

  • Little

  • Shazam!

    ★★

  • Five Feet Apart

    ½

  • Us

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★½