RSS feed for Morgan Stoever
  • It Chapter Two

  • Always Be My Maybe

  • Ma

    ★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★★

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

  • Critters Attack!

    ★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Happy Death Day 2U

    ★★★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • A Christmas Prince: The Royal Wedding

  • The Christmas Chronicles

    ★★★½

  • The Princess Switch

  • Bird Box

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  • Slaughterhouse Rulez

    ★★½

  • Goosebumps 2: Haunted Halloween

  • Hell Fest

    ★★½

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★

  • Overlord

  • Apostle

    ★★★★

  • Maniac

  • The Perfection

    ★★★★★

  • Slice

    ★★★½

  • Halloween

    ★★½

  • The House with a Clock in Its Walls

    ★★★★★

  • The Predator

    ★★½

  • He's Out There

  • The Spy Who Dumped Me

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

  • Ant-Man and the Wasp

  • Incredibles 2

  • Deadpool 2

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Game Over, Man!

  • Upgrade

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Death Wish

  • Game Night

  • Hellraiser: Judgment

  • Black Panther

  • Hereditary

  • Sorry to Bother You

    ★★★★½

  • Mandy

    ★★★½

  • The Open House

  • Summer of 84

    ★★★½

  • What Keeps You Alive

    ★★★

  • Carnivore: Werewolf of London

  • Once Upon a Time at Christmas

  • A Christmas Prince

  • Murder on the Orient Express

  • 10/31

  • Bonehill Road

  • Coco

  • Dead Body

    ★★½

  • The Babysitter

  • Mother Krampus

  • Dismissed

  • Happy Death Day

  • Trench 11

  • Cargo

  • Creep 2

  • Ghost Stories

    ★★★

  • 1922

  • Gerald's Game

  • The Ritual

  • It

    ★★★

  • Where the Skin Lies